علی فروتن هیپنوتیزم
پخش ویدیو

این کتاب و مجموعه آموزشی تجربه دوازده سال تلاش مستمر و دانش مطالعه، تمرین و انجام هیپنوتیزم توسط علی فروتن است.​

هیپنوتیزم علی فروتن

محتوا:

توضیحات مجموعه آموزشی هیپنوتیزم علی فروتن

هیپنوتیزم چیست؟!


آیا هنوز در سال 2022 برای شما یک رویا است که هیپنوتیزم را انجام دهید، چه در زمینه درمانی و چه در نمایش؟


این برای من هم یک رویا بود، اما یک آرزوی دست یافتنی که از اولین روزی که این حرفه را شروع کردم، تمام لحظات کتابم و فیلم های مستندی که از خودم ساخته ام، با شما به اشتراک گذاشته ام.


اگر هیپنوتیزم بلد هستید این مجموعه آموزشی شما را به سمت درمان و شناخت هیپنوتیزم و مغز راهنمایی می کند و البته می توانید هیپنوتیزم را سریعتر و قویتر انجام دهید و میزان خطای خود را به شدت کاهش دهید.


اگر هیپنوتیزم را بلد نیستید چه بهتر! شما یک رویداد هیپنوتیزمی را از صفر تا صد یاد خواهید گرفت!


اگر شما بین این 2 دسته از افراد هستید، به این معنی است که شما هیپنوتیزم می کنید، اما علم و تخصص آن را نمی دانید و متوجه نشده اید که چگونه با مغز کار می کند (مثلاً فرض کنید شما مایکل جکسون هستید که می تواند خوب بخواند و خوب برقصد اما چیزی از تئوری موسیقی نمی دانید) در این کتاب بر اساس تجربیات ماهرانه، علمی و عملی خود، تئوری هیپنوتیزم و عملکرد آن در مغز را به شما آموزش می دهم. با استدلال های دقیق و منطقی و شواهد واقعی تا دیگر گمراه نشوید.


شک نکنید برای روانشناسان، پزشکان، درمانگران، هنرمندان، مردم عادی و همه اقشار جامعه که نیاز به شناسایی مغز و پیشرفت و بهبود مشکلات خود دارند نیز مفید است.


این مجموعه آموزشی بیش از آن که جنبه آموزشی و مهارتی برای شعبده بازان و ذهن گرایان داشته باشد، حتی شما را مشتاق درمان، بیهوشی و بی حسی می کند و شاید بیشتر طیف این مجموعه آموزشی از سمت هیپنوتیزم نمایشی به درمان روی بیاورند. من به شما خواهم گفت که از چه القایی برای هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتیزم نمایشی استفاده می کنم (هیپنوتیزم خیابانی و انجام هیپنوتیزم روی صحنه).


و در نهایت متن کامل یک جلسه درمانی با علی فروتن برای مراجعان حضوری ایشان در ایران را خواهید آموخت.


به سولام فکر کردی؟ یک بار دیگر از شما می پرسم! آیا می دانید هیپنوتیزم چیست؟ این یک سوال جدی است که من دوازده سال برای یافتن پاسخ آن وقت گذاشتم!


اگر می خواهید موقعیت های موفق زیادی در زندگی شخصی خود ایجاد کنید، پس بیایید با من سفری را برای یادگیری علم هیپنوتیزم انجام دهید.

Ali foroutan

خرید کتاب

در سراسر ایران
R$ 45,000,000
ریال
  • بعد از خرید کتاب برای شما پست خواهد شد.

خرید مجموعه آموزشی تصویری

در سراسر ایران
R$ 150,000,000
ریال
  • بعد از خرید ویدیوهای آموزشی برای شما ایمیل خواهد شد.