توضیحات

سلام بر همه! به اولین انتشار من خوش آمدید! من علی فروتن هستم و بسیار خوشحالم که ایده ها و افکار خود را در مورد ذهن گرایی با شما در میان می گذارم.

در “دلم برای شارلوت تنگ شده است” من 5 تکنیک ذهن خوانی، ایده، چند اصل و تکنیک جدید برای خواندن افکار تماشاگران خود را بدون هیچ وسیله ای با شما به اشتراک می گذارم.
در بعضی از این تکنیک ها از قلم و کاغذ استفاده می شود اما تماشاگر شما هرگز چیزی را یادداشت نمی کند! چه چیزی این نسخه را با بقیه متفاوت می کند؟

در این پی دی اف شما روش های جدیدی را خواهید آموخت که چگونه می دانید کسی به چه اسمی فکر می کند بدون هیچ وسیله ای! شما خواهید آموخت که چگونه به کلماتی که بیننده خودتان فکر می کند دست یابید و اساساً هیچ فرایندی نداشته باشید! و بله! اکثر این اصول و روال ها 100٪ قابل انجام هستند!

در هر زمان و هر لحظه آماده اجرا باشید!

حرکات

ذهن شارلوت: تماشاگر به یک کلمه فکر می کند و به معنای واقعی کلمه در 20 ثانیه ، شما می دانید که این کلمه چیست! بسیار فریبنده، بدون واقعیت مضاعف و یا زیر چشمی نگاه کردن. هیچ چیز توسط تماشاگر نوشته نمیشود. 100٪ مطمئن. این یکی برای کار به انگلیسی طراحی شده است اما می تواند به راحتی با زبان های دیگر سازگار شود.

کد شارلوت: تماشاگر به یک کلمه فکر می کند! سپس به فکر کد پین تصادفی بر اساس کلمه آنها باشید. هیچ چیز توسط تماشاگر یادداشت نمی شود. مجری می تواند هر دو اطلاعات را فاش کند! اگر بخواهید می توانید این کار را کاملاً کلامی انجام دهید، اما این بدان معناست که باید چند چیز را بخاطر بسپارید. اما قطعاً امکان پذیر است.

دید زدن شارلت: راهی برای حس کردن و قاش کردن کلمه نوشته شده روی کاغذ بدون نیاز به هیچ کاغذ کربن و ابزار خاصی.

نامه شارلوت: روشی برای محدود کردن حروف الفبا از 26 حرف به 10 حرف بدون اینکه آنها بدانند و همینطور رساندن در حرف به 2 حرف!

انگشت شارلت: روشی برای این که کسی به هر حرفی در حروف الفبا فکر کند و بتواند به 2 یا گاهی 3 احتمال برسد.

I just read the first effect , Charlotte’s mind. This is truly high level Mentalism! I’m going to start using this. Thank you
Marc Oberon
MAGICIAN
I cannot recommend this booklet more. The power each and every effect has on the participant is a performers dream. The effects feel like they should be in 13 steps. The effects are simple to the core, easy to perform and incredibly powerful. I am so lucky that I got to read this booklet. Highly recommended
Emma Wooding
MAGICIAN
I have just given this a read, and have got to say that I was very pleasantly surprised. What you will find in here are very creative ideas that will shed a new light on some classical ideas, using simple ideas to give you the ability to take your effects to the next level. I can really imagine these effect playing out great. Nice work.
Luke Turner
MENTALIST